2012 yılı villa ödülleri sahiplerini buldu and oscar goes to … : )

2012 yılı içerisinde alınan rezervasyonlara göre 5 kategoride villa birincilerimiz belli oldu. Bu villalara hazırlanan plaketler gönderilmek üzere hazırlanma aşamasındadır.

Birincileri seçmek üzere 5 tane kategori belirledik. Bu kategoriler en çok rezervasyon alan villa, en iyi yorum notuna sahip villa, en çok talep alan tesis, en güzel yorumu alan villa ve en iyi çıkış yapan villa kategorileridir.

 

Villa Akad, Kalkan - 2012 yılının en çok rezervasyon alan villası

Villa Akad, Kalkan – 2012 yılının en çok rezervasyon alan villası

En çok rezervasyon alan villa :

Villa Akad – Kalkan

Dalaman’da yer alan Villa Neptün ile çok yakın rezervasyon sayılarına sahip olan Villa Akad bir tane farkla 2012 yılının en çok rezervasyon alan villası ödülünü kazanmıştır. Tam olarak 17 tane farklı rezervasyon alan Villa Akad, gerek konumu gereksede muhteşem manzara ve temiz havasıyla misafirlerine çok güzel tatil fırsatları sunmuştur. Villamızın sahibini  Mehmet Bey’i ve temizliğinden bahçe bakımına kadar yardımı geçen tüm arkadaşları kutlarız. Villa Akad’ın bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Villa Neptün, Dalaman - 2012 yılı en iyi yorum notu sahibi

Villa Neptün, Dalaman – 2012 yılı en iyi yorum notu sahibi

En iyi yorum notuna sahip villa :

Villa Neptün – Dalaman

5 tane farklı yorum ile 10 üzerinden tam puan alarak birinci olan Villa Neptün biraz önce bahsettiğimiz kategoride de oldukça iddialı idi. 2012 yılında 16 farklı misafire unutulmaz bir villa tatil fırsatı yaşatan Villa Neptün, uygun fiyatı, geniş arazisi ve doğa içerisindeki muhteşem konumu ile ön plana çıkıyor. 1 veya 2 yorum alarak 10 puana sahip olan başka villalarımızda mevcuttu ancak 5 tane yorum aldığı için Villa Neptün en iyi yorum ödülümüzün sahibi olmuştur. Sahibi Zehra Hanım’ı kutlarız. Villa Neptün’ün bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Daire Plato, Daire Dante, Daire Kant, Fethiye - En çok talep gören tesis

Daire Plato, Daire Dante, Daire Kant, Fethiye – En çok talep gören tesis

En çok talep alan tesis : Daire Plato, Daire Kant ve Daire Dante – Fethiye

Fethiye’de deniz kenarına kurulu olan içerisinde 4 farklı ortak yüzme havuzu bulunan tesisimiz 39 tane farklı rezervasyon alarak 2012 yılında en çok talep gören tesisimiz olmuştur. Müşteri memnuniyetinin çok yüksek olduğu tesimimize bir defa gelen misafirimiz öteki seneye hemen yerini ayırtma talebinde olmaktadır. Çok zevkli ve güzel bir şekilde döşenen 1, 2 ve 3 yatak odalı dairelerden oluşan tesisimiz hakkıyla 2012 yılı en çok talep gören tesis ödülünün sahibi olmuştur. Özellikle özverili çalışmasıyla misafirlerimizin çok rahat bir tatil geçirmesini sağlayan İlknur Hanım’ı tebrik ederiz. 2 yatak odalı Daire Plato’nun bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Villa Pembe, Marmaris - En güzel yorumu alan villa

Villa Pembe, Marmaris – En güzel yorumu alan villa

En güzel yorumu alan villa :

Villa Pembe – Marmaris

Marmaris Turunç’ta yer alan Villa Pembe, gerçekten bizcede programımızda yer alan en güzel villalardan bir tanesidir. Villa bu kadar güzel, villada verilen hizmette aynı şekilde kaliteli olunca Sema Hanım’ın yazdığı gibi güzel yorumları alması süpriz olmadı. Her odasında LCD televizyon bulunan kaliteli villamız Villa Pembe, 25 Temmuz’da Sema Ahmut Hanım’ın aşağıdaki yaptığı yorum ile 2012 yılının en güzel yorumunu alan villa seçilmiştir.

“Çok güzel bir tesis. Doğa süper, manzara süper, villalar süper, villalara özel havuz süper, kahvaltı ve yemekler süper. Kendinizi gerçekten çok özel hissediyorsunuz. Beş yıldızlı otellerin kalabalığından bıkanlara nefes almak, huzur bulmak ve romantizm yaşamak için harika bir otel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.”

Not: Bu ödül sahibini seçerken gerçekten çok zorlandık zira benzer şekilde güzel yorum alan bir çok villamız mevcuttu ancak Sema Hanım’ın tatili sırasında ve bitiminde özellikle bizi arayarak teşekkür etmesi ve mutluluğunu dile getirmeside etkili oldu diye düşünüyoruz. Hislerini çok güzel bir şekilde yazıya döken Sema Hanım’a ve villa sahibimiz Cüneyt Bey’e teşekkür ediyoruz. Villa Pembe’nin bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Villa Helen - En iyi çıkış yapan villa

Villa Helen – En iyi çıkış yapan villa

En iyi çıkış yapan villa :

Villa Helen – Kalkan

Bu kategoriyi seçerken en iyi çıkış yapan sanatçı kategorisinden etkilenmedik desek yalan söylemiş oluruz : ) Ancak Kalkan İslamlar Köyü’nde muhteşem bir doğaya ve mimariye sahip olan villamız bu kategoriyi yapalım dediğimiz anda birinci olacağını belli etmişti, zira 2013 yılı takvimini açtığımız 2012 yılı Kasım ayı içerisinde 14 tane farklı misafirimizin telefon veya e-posta yoluyla talep göndermesiyle bizi de şaşırtmıştı.

Havuzu dışarıdan gözükmediği için muhafazakar aileler ve balayı müşterileri için çok ideal bir seçenek olan Villa Helen 2013 yılının yıldızı adayları arasına kendisini yazdırmıştır. Otantik bir yapıya sahip olan villamızın sahibesi Hüsniye Hanım’a teşekkür ve tebriklerimizi iletiriz. Villa Helen’in bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir