2013 yılı villa ödülleri sahiplerini buldu and oscar goes to … : )

2013 yılı içerisinde alınan rezervasyonlara göre 5 kategoride villa birincilerimiz belli oldu. Bu kategoriler “en çok rezervasyon yapılan villa”, “en iyi yorum notuna sahip villa”, “en çok talep gören tesis”, “en güzel yorumu alan villa” ve “en iyi çıkış yapan villa” kategorileridir.

Bu sene “en çok rezervasyon yapılan villa” ve “en iyi yorum notuna sahip villa” kategorilerinde ilk 3 sıraya ödül verilmiştir. Diğer 3 kategoride ise sadece birincilere ödül dağıtılmıştır.

En çok rezervasyon alan villalar

En çok rezervasyon alan villalar :

Villa Neptün – Dalaman

Dalaman’da yer alan Villa Neptün 2013 yılı içerisinde aldığı tam 27 adet farklı rezervasyon ile “en çok rezervasyon alan villa” kategorisinde birinci olmuştur. 2012 yılında “en iyi yorum notuna sahip olan villa” ödülünü almış olan villamızın ev sahibesi Zehra Hanım’ı kutlarız. Bu villamızda yer bulmak için acele etmeniz gerekiyor.  Villa Neptün’ün bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Villa Sokrates – Fethiye

Özellikle şehir gürültüsünden ve karmaşasından usanmış olan misafirlerimize ilaç gibi gelecek bir tatil imkanı sunan Villa Sokrates, aldığı 17 farklı rezervasyon ile 2013 yılının “en çok rezervasyon alan villa” kategorisinde ikincilik ödülünü kazanmıştır. Özel havuzu dışarıdan gözükmeyen ve 10 kişi kapasiteli olan villamızın ev sahibi Şerafettin Bey’i tebrik ederiz. Villa Sokrates’in bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Villa Portakal – Mordoğan

İzmir’in şirin tatil kasabası Mordoğan’da denize 100m. den az bir mesafede yer alan Villa Portakal aldığı 12 farklı rezervasyon ile “en çok rezervasyon alan villa” kategorisinde üçüncü olmuştur. Oldukça geniş bir özel yüzme havuzu ve bahçeye sahip olan tatil villamız denize yakın sakin bir tatil geçirmek isteyen tüm misafirlerimiz için idealdir. Villa Portakal’ın bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

En iyi yorum notuna sahip villalar

 

En iyi yorum notuna sahip villalar :

Villa Semele – Dalyan

5 tane farklı yorum ile 10 üzerinden tam puan alarak birinci olan Villa Semele Dalyan’da oldukça merkezi bir konumda yer alan çok güzel bir villamızdır. Bu evimizde konaklayan misafirlerimiz hep çok güzel yorum ve hatıralarla evden ayrıldılar. Bu noktada en büyük pay sahibi evi herzaman tertemiz bir şekilde müşteriye teslim eden ve en ufak problemde çözüm bulan ev sahibimiz Öner Bey’e aittir. Kendisini tebrik ederiz. Villa Semele’nin bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Villa Sarı – Marmaris

7 tane farklı yorum ile 10 üzerinden 9,71 puan alarak ikinci olan Villa Sarı tipi villalarımız Marmaris’te bir site içerisinde yer almaktadır. Bu villalarımızın bu kadar güzel yorum almasının en büyük nedeni ev sahibesi Semra Hanım’dır. Dikkat ederseniz yorumların çoğunda kendisine teşekkür edildiğini görürsünüz. Bu villalarımızın diğer bir artısı ise evlerin çok zevkli, son derece kaliteli döşenmesi ve yemyeşil bir alanda bulunmalarıdır. En iyi yorum kategorisinde ikinci olan villalarımızın sahibesi Semra Hanım’ı kutlarız. Villa Sarı’nın bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Villa Kristal – Bodrum

2013 yılı içerisinde aldığı 4 tane farklı yorum ile 10 üzerinden 9,5 puan alarak üçüncü olan Villa Kristal tipi villalarımız Bodrum’da elit bir site içerisinde yer almaktadır. Özellikle modern dizayndaki villalarımızda tatil yapan misafirlerimiz sitenin artılarından memnun gözüküyor. Tepe konumda yer alan sitedeki villalardan az veya çok deniz manzarası da bulunmaktadır. En iyi yorum kategorisinde üçüncü olan tesisteki villalarımızın temsilcisi Özer Bey’i kutlarız. Villa Kristal’in bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

Diğer ödüller

En çok talep gören tesis :

Villa Pelikan – Kuşadası ve  Villa Flamingo- Kuşadası

2013 yılında en çok rezervasyon alan tesis ödülümüzü Villa Pelikan ve Villa Flamingo tipindeki villalarımız kazanmıştır. Aynı site içerisinde 4 ve 5 yatak odalı olan villalarımız toplam 62 farklı rezervasyon almıştır. Tesiste konaklayan misafirlerin yorum notları da oldukça yüksektir. Tesisin temsilcisi olan Sezer Bey’i başarılı işletmeciliğinden dolayı tebrik ederiz.

Villa Pelikan’ın bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Villa Flamingo’nun bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

En güzel yoruma sahip villa:

Villa Sezar – Kalkan

2013 yılında alınan 340 farklı yorumdan Emre ve Sevcan Akdemir çiftinin aşağı yer alan yorumu yılın “en güzel yorumu”nu almıştır. Ev sahibi Durmuş Bey’i bu vesileyle tebrik ederiz.

Villa Sezar’da 18 Haziran ile 25 Haziran tarihleri arasında balayı tatilimizi yaptık. Bizim için çok özel bir tatil oldu. Evin bulunduğu mevkii çok güzel. İslamlar Köyü’nde oksijene doyduk diyebilirim.Hiçbir zaman unutmayacağımız bir tatil oldu. Ayrıca havuzunun dışarıdan gözükmemesi sayesinde özelikle eşim çok rahat etti. Firmayı ve villayı herkese gönül rahatlığığyla tavsiye ederiz.
Evin değerlendirmesi : 10 / 10 Emre ve Sevcan Akdemir, 19.06.2013

 

En iyi çıkış yapan villa:

Villa Homeros – Fethiye

2013 yılında sistemimize eklendikten 2 ay içerisinde 10 farklı rezervasyon alan Villa Homeros en iyi çıkış yapan villa ödülünü almıştır. Bu villamızda müsait tarihler pek kalmamıştır zira 27 Mart 2014 tarihi itibariyle 24 farklı rezervasyonu bulunmaktadır. Özel fiyata sahip olan villanın müstakil yüzme havuzu dışarıdan gözükmemektedir. Balayı misafirlerinin özellikle çok ilgi gösterdiği villanın sahibi Barış Bey’i tebrik ederiz.

Villa Homeros’un bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir