2015 Yılı Villa Sepeti Ödülleri Sahiplerini Buldu

Villa Sepeti olarak 2012 yılından beri 5 dalda en iyi villalarımızı seçiyoruz. 5 dalda verilen ödüllerin galipleri aşağıda yer almaktadır.

Villa Nogay Ödül

En iyi yorum notu birincilik ödülü sahibi : Villa Nogay / Kalkan

Villa Nogay, 2015 yılında aldığı 10 fark yorumdan 10 üzerinden 9.9 puan alarak diğer tüm rakiplerini geride bırakarak birincilik ödülünü kazanmıştır. Misafirlerimizin memnun olmasında en büyük rolü oynayan ev sahibi Mehmet Ali Bey’i kutlarız.

Villa Semele Ödül

En iyi yorum notu ikincilik ödülü sahibi : Villa Semele / Dalyan

Villa Semele, 2015 yılında aldığı 10 fark yorumdan 10 üzerinden 9.7 puan alarak tüm villalarımız arasında ikincilik ödülünü kazanmıştır. Misafirlerimizin memnun olmasında en büyük rolü oynayan ev sahipleri Öner Bey ve Mehmet Bey’i kutlarız. Bu villamız ayrıca 2014 yılında üçüncülük ve 2013 yılında birincilik ödülünün sahibidir.

Villa Nayman Ödül

En iyi yorum notu üçüncülük ve en iyi çıkış yapan villa ödülü sahibi : Villa Nayman / Kalkan

Villa Nayman 2015 yılında çok iyi bir performans göstermiş ve sayfamızda açıldığı 20 Mayıs tarihi itibariyle 30 tane rezervasyonu 3 ay içerisinde almıştır ve en hızlı çıkış yapan villa ödülünü kazanmıştır. Villa ayrıca aldığı 19 faarklı yorum ile 9.47 gibi çok iyi bir memnuniyet oranı ile üçüncü en iyi yorum notuna sahip villa ödülünü kazanmıştır. Ev sahibi Mehmet Ali Bey’i tebrik ederiz.

Villa Mistral Ödül

En çok rezervasyon alan villa birincilik ödülü sahibi : Villa Mistral / Fethiye

Fethiye Yakaköy’de yer alan Villa Mistral 2015 yılında aldığı toplam 32 farklı rezervasyon ile en çok rezervasyon alan villa ödülünün sahibi olmuştur. Havuzu korunaklı villamız balayı misafirleri tarafından çok talep almıştır. Ev sahibi Şerafettin Bey’i başarısından dolayı kutlarız.

Villa Homeros Ödül

En çok rezervasyon alan villa ikincilik ödülü sahibi : Villa Homeros / Fethiye

Villa Homeros 2015 yılında aldığı 31 farklı rezervasyon ile bu yılın en çok rezervasyon alan ikinci villa ödülünü kazanmıştır. Villamızın havuzu korunaklıdır ve doğa içerisinde yer almaktadır. 2014 yılınca en çok rezervasyon birinciliği ve 2013 yılında en iyi çıkış yapan villa ödülü bulunmaktadır.

Villa İskender Ödül

En çok rezervasyon alan villa üçüncülük ödülü sahibi : Villa İskender / Kalkan

Kalkan İslamlar Köyü’nde yer alan Villa İskender 2015 yılında aldığı 30 farklı rezervasyon ile bu yılın en çok rezervasyon alan üçüncü villa ödülünü kazanmıştır. Villamızın havuzu korunaklıdır ve doğa içerisinde yer almaktadır. Villa İskender 2014 yılında en iyi yorum notu ikincilik ödülünün de sahibidir.

Villa Sarı ve Kırmızı Ödül

En çok talep gören tesis ödülü sahibi : Villa Sarı ve Villa Kırmızı / Marmaris

Villa Sarı ve Villa Kırmızı ismiyle programımızda yer alan Marmaris Çamlı Köyü’nde yer alan villalarımız 2015 yılında aldıkları toplam 93 adet farklı rezervasyon ile bu yılın en çok talep gören tesisi ödülünü kazanmışlardır. Tesis sahibesi Semra Hanım’ı tebrik ederiz.

Villa Aristo Ödül

En güzel yoruma sahip villa ödülü sahibi : Villa Aristo / Dalaman

Pınar Akgündüz isimli misafirmizin 30.10.2015 tarihinde yapmış olduğu aşağıda yer alan yorum facebook sayfamızda yapılan anket sonucu en güzel yorum olarak seçilmiştir. Bu ödülü kazanan evimiz Villa Aristo’nun ilgili ev sahibesi Harika Hanım’ı tebrik ederiz.

‘ Villa Aristo’da inanılmaz bir tatil geçirdik. Öncelikle eve adımımızı attığımızda bizi mis gibi bir koku karşıladı. İnanın çok titiz bir insan olmama karşın kendi evim bile ancak bu kadar temiz olabilir zira ev sahibinin her misafir çıkışından sonra perdeleri dahi yıkadığını öğrendiğimde bunun sebebini anladım. Ev sahibinin ismi Harika ve kendi de ismi gibi biri. Bizi inanılmaz derecede samimi bir şekilde karşıladı ve evinde kendi evimizdeki gibi bir tatil yapmamıza vesile oldu. Villanın konumu, yeşilliklerle çevrili oluşu ve dinlendirici bir tatil sunmasıyla beraber muhteşem bir tatil geçirdik. ‘

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir