2016 Yılı Villa Sepeti Ödülleri Sahiplerini Buldu

Villa Sepeti olarak 2012 yılından beri 5 dalda en iyi villalarımızı seçiyoruz.  Bu sene itibariyle 4 dalda verilen ödüllerimizden en çok rezervasyon ve en iyi yorum notu ödülleri ilk 3 değil, 5 villaya verilmiştir. Özel bir villa tatili için aşağıdaki ödüllü evlerimizi inceleyebilirsiniz.

villa-nayman-01

En iyi yorum notuna sahip tatil villası – Villa Nayman

En iyi yorum notu birincilik ve en çok rezervasyon ikincilik ödülü sahibi : Villa Nayman / Kalkan

Villa Nayman, 2016 yılında aldığı 11 farklı yorumdan 10 üzerinden 10 tam puan alarak diğer tüm rakiplerini geride bırakarak en mutlu villa tatili kategorisinde birincilik ödülünü kazanmıştır. Bu villamız ayrıca 2016 sezonunda aldığı 32 farklı rezervasyon ile bu kategorideki ikincilik ödülünün sahibi olmuştur. Misafirlerimizin memnun olmasında en büyük rolü oynayan ev sahibi Mehmet Ali Bey’i kutlarız. Bu evimiz geçen sene en iyi yorum kategorisinde 3.lük ödülünü kazanmıştı.

villa-valgar-01

En iyi ikinci yorum notuna sahip tatil villası – Villa Valgar

En iyi yorum notu ikincilik ödülü sahibi : Villa Valgar / Kalkan

Villa Valgar, 2016 yılında aldığı 12 farklı yorumdan 10 üzerinden 9.92 puan alarak tüm villalarımız arasında ikincilik ödülünü kazanmıştır. Misafirlerimizin memnun olmasında en büyük rolü oynayan ev sahipleri Ünal Bey ve eşini kutlarız. Bu villamız 2016 yılı itibariyle portföyümüze eklenmiştir ve ilk senesinde böyle bir başarıya ulaşması ayrıca takdir edilesi bir özelliktir. Villa Valgar 2017 kış sezonu itibariyle ısıtmalı havuza sahip olmuştur.

villa-manolya-01

En iyi üçüncü yorum notuna sahip tatil villası – Villa Manolya

En iyi yorum notu üçüncülük ödülü sahibi : Villa Manolya / Kalkan

Villa Manolya, 2016 yılında çok iyi bir performans göstermiş ve sayfamızda ilk senesi olmasına karşın ev sahibi Mustafa Bey ve eşinin üstün ilgi ve alakası ile misafirlerini çok memnun etmiştir. Bu villamızda 15 adet farklı yorum ve 9,76 not ortalaması ile en iyi yorum notuna sahip olan üçüncü villa ödülünü haketmiştir. Ev sahiplerimizi kutlarız.

villa-leon-01

En iyi dördüncü yorum notuna sahip tatil villası – Villa Leon

En iyi yorum notu dörüdüncülük ve en çok rezervasyon birincilik ödülü sahibi : Villa Leon / Kalkan

Villa Leon, 2016 yılı itibariyle ilk defa portföyümüze dahil olmuş olup iki tane ödül alarak çok çok önemli bir başarıya imza atmıştır. 400 adet villa arasından çok iyi bir performans göstermiş ve aldığı 16 adet farklı yorum ve 9,74 not ortalaması ile en iyi yorum notuna sahip olan dördüncü villa ödülünü haketmiştir. Bu villamız ayrıca 34 adet farklı rezervasyon ile 2016 yılının en çok rezervasyon alan villası olup birincilik ödülünü kazanmıştır. Ev sahibimiz Mehmet Bey ve eşini canı gönülden kutlarız.

villa-tabal-01

En iyi beşinci yorum notuna sahip tatil villası – Villa Tabal

En iyi yorum notu beşincilik ödülü sahibi : Villa Tabal / Kalkan

Villa Tabal, 2016 yılı itibariyle aldığı 7 adet farklı yorum ve 9,71 not ortalaması ile en iyi yorum notuna sahip olan beşinci villa ödülünü haketmiştir. Kalkan İslamlar Köyü’nde yer alan bu villamızın başarısında emeği geçen ev sahibi Bayram Bey ve ailesini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

villa-dimitri-01

En çok rezervasyon üçüncülük ödülüne sahip tatil villası – Villa Dimitri

En çok rezervasyon alan villa üçüncülük ödülü sahibi : Villa Dimitri / Fethiye

Bu kategorideki birinci ve ikinci villaların yorum notu ödülü olduğu için yukarıda bilgileri bulunmaktadır. Sayfamıza katıldığı ilk sene itibariyle aldığı 31 farklı rezervasyon ile en çok rezervasyon alan üçüncü villa ödülünü almaya hak kazanan Villa Dimitri’nin ev sahibi Hüseyin Bey ve eşini kutlarız. Yurtdışında zaten bir çok ödülü olan bu villa Türk misafirler tarafından da çok beğenilmiştir.

villa-sezar-01

En çok rezervasyon dördüncülük ödülüne sahip tatil villası – Villa Sezar

En çok rezervasyon alan villa dördüncülük ödülü sahibi : Villa Sezar / Kalkan

Villa Sezar 2016 yılında aldığı 29 farklı rezervasyon ile bu yılın en çok rezervasyon alan dördüncü villa ödülünü kazanmıştır. Villamızın havuzu korunaklıdır ve doğa içerisinde yer almaktadır. 2013 ve 2014 yıllarında da çeşitli ödüllere hak kazanan villamız bir yıl aradan sonra tekrar ödülle buluşmuştur. Ev sahibi Durmuş Bey’e misafirlerimize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

villa-nogay-01

En çok rezervasyon beşincilik ödülüne sahip tatil villası – Villa Nogay

En çok rezervasyon alan villa beşincilik ödülü sahibi : Villa Nogay / Kalkan

Kalkan Üzümlü Köyü’nde yer alan Villa Nayman’ın yanında yer alan villamız 2016 yılında aldığı 28 farklı rezervasyon ile bu yılın en çok rezervasyon alan beşinci villa ödülünü kazanmıştır. Villamızın havuzu korunaklıdır ve doğa içerisinde yer almaktadır. Bu villamız geçen sene rezervasyon ve yorum dalında iki birincilik ödülü kazanmıştır. Ev sahibimiz ve eşi Mehmet Ali Bey’i tebrik ederiz.

daire-tornado-01

En çok talep gören tesis ödülü sahibi – Villa Alize, Daire Borina, Daire Samyeli, Daire Tornado ve Daire Pupa

En çok talep gören tesis ödülü sahibi : Villa Alize, Daire Pupa, Daire Borina, Daire Samyeli ve Daire Tornado / Didim

Didim Bozbük’te kendi plajı ve birçok imkanı bulunan 1,2,3 ve 4 yatak odalı farklı tipte ünitelere sahip olan bu doğa harikası tesisimiz 2016 yılında aldığı 50 den fazla rezervasyon ve çok iyi yorumlarla en çok talep gören tesis ödülümüzü almaya hak kazanmıştır. Çok profesyonel bir işletmeye sahip olduğu için sorun dışında her türlü imkanın bulunduğu tesisimizin işletmecisi Ahmet Bey ve ekibine başarılar dileriz.

villa-alara-01

En iyi çıkış yapan villa ödülüne sahip tatil villası – Villa Alara

En iyi çıkış yapan villa ödülü sahibi : Villa Alara / Kalkan

Kalkan İslamlar Köyü’nde yer alan Villa Alara 2016 senesinde sayfamızda açıldığı Mart ayından 1 ay içerisinde aldığı 45 farklı rezervasyon talebi ile bu ödülü almaya hak kazanmıştır. Villa Sepeti tarihinde eşine az rastlanır bir talep alan Villa Alara’da 2017 yılı içinde müsait tarih bulmak için acele etmeniz gerekmektedir. Zevkli ve farklı donanımı yaratan ev sahibi İlkay Bey’e yaptığı müthiş ve ev ve başarısından dolayı çok teşekkür eder, kendisini canı gönülden tebrik ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir