2019 yılı villa ödülleri sahiplerini buldu

2012 yılından beri düzenlediğimiz ve çeşitli kategorilerde en iyi villaları seçtiğimiz Villa Sepeti Ödülleri, 2019 yılı için de sahiplerini buldu. En iyi yorum notuna sahip evleri, en çok talep gören evleri, en iyi çıkış yapan ev ve tesisi seçtiğimiz listemiz aşağıda yer almaktadır. 1012 villa arasından ödül almaya hak kazanan evlerimizin ev sahiplerini tebrik ediyoruz.

Özellikle yorum notu ödüllerinde kusursuz puana sahip birçok evimiz bulunuyor. Ufak farklar ile ödüller sahiplerini buluyor. Ağırlık puan hesaplaması çok yorumda iyi puana sahip olan evlerin az yorum sayısına sahip olan evlere nazaran haklı olan avantajını kullanmasını sağlıyor. Yorum ödüllerinde en az 10 yorum alan evler değerlendirmeye alınmıştır.

En iyi yorum notu ödülü sahibi : Villa Knidos / Fethiye
Villa Knidos - Fethiye/Kayaköy

Villa Knidos – Fethiye/Kayaköy

Villa Knidos, sayfamızdaki ilk senesinde toplam 18 adet oy almıştır ve oyların tamamı 10 üzerinden 10 tam puandır. Ağırlıklı ortalama puanı 9,821429 dur ve 2019 yılının en iyi yorum notuna sahip villası ödülünü kazanmıştır. Memnuniyet garantili evimizde bu başarıyı ulaşılmasını sağlayan Mehmet Bey ve ailesini tebrik ederiz.

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-knidos/

En iyi yorum notuna sahip ikinci villa ödülü sahibi : Villa Mevsim / Fethiye
Villa Mevsim- Fethiye/Kayaköy

Villa Mevsim- Fethiye/Kayaköy

Villa Mevsim, sayfamızdaki ilk senesinde aldığı toplam 17 adet oy ve 10 üzerinden 10 tam puan ile sadece 1 yorum farkıyla ikincilik ödülünü kazanmıştır. Ağırlıklı ortalama puanı 9,814815 tir ve 2019 yılının en iyi yorum notuna sahip ikinci villası ödülünü kazanmıştır. Memnuniyet garantili evimizde bu başarıyı ulaşılmasını sağlayan Erdinç Bey ve ailesini tebrik ederiz.

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-mevsim/

 

En iyi yorum notuna sahip üçüncü villa ödülü sahibi : Villa Selge / Fethiye ve Villa Anova / Fethiye
Villa Selge- Fethiye/Kayaköy

Villa Selge- Fethiye/Kayaköy

Villa Anova- Fethiye/Kayaköy

Villa Anova- Fethiye/Kayaköy

Villa Anova ve Villa Selge, sayfamızdaki ilk senelerinde aldığı toplam 13 adet oy ve 10 üzerinden 10 tam puan ile beraber üçüncülük ödülünü kazanmıştır. Ağırlıklı ortalama puanları 9,782609 dur ve 2019 yılının en iyi yorum notuna sahip üçüncü villası ödülünü kazanmışlardır. Villa Anova’nın sahibi Hatice Hanım ve ailesini, Villa Selge’nin sahibi Mehmet Bey ve ailesini tebrik ederiz.

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-selge/

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-anova/

 

En iyi yorum notuna sahip dördüncü villa ödülü sahibi : Villa Uysal / Fethiye
Villa Uysal- Fethiye/Kayaköy

Villa Uysal- Fethiye/Kayaköy

Villa Uysal, misafirlerini çok memnun eden bir ev olduğunu portföyümüze dahil olduğu iki sene içerisinde aldığı 45 yorum ve yüksek puan ile kanıtlamıştır. 2019 yılı içerisinde aldığı 28 farklı yorum ve 9,86 lık puanın ağırlıklı ortalaması 9,763126 dır ve dördüncülük ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ev sahibimiz Şenol Bey ve ailesini tebrik ederiz.

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-uysal/

 

En iyi yorum notuna sahip beşinci villa ödülü sahibi : Villa Oberon / Fethiye
Villa Oberon- Fethiye/Kayaköy

Villa Oberon- Fethiye/Kayaköy

Villa Oberon, portföyümüze dahil olduğu ilk sene içerisinde aldığı 12 yorum ve 9,92 not ortalaması ile iddiasını kanıtlamıştır. Bu yorumların ağırlıklı ortalaması 9,729091 dir ve beşincilik ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ev sahibimiz Ergün Bey ve ailesini tebrik ederiz.

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-oberon/

 

En çok rezervasyon alan villa ödülü sahibi : Villa Sakura / Fethiye

Villa Sakura- En çok rezervasyon alan villa ödülü sahibi

Villa Sakura – En çok rezervasyon alan villa ödülü sahibi

Villa Sakura, 2019 sezonunda aldığı 47 farklı rezervasyon ile en çok rezervasyon alan villa ödülü sahibi olmuştur. Bu evimiz, portföyümüze katıldığı ilk sene çok büyük bir başarı göstermiştir. Misafirlerimizin memnun olmasında ve evinin çok talep görmesinde en büyük rolü oynayan ev sahibi İsmail Bey’i terbrik ederiz. İç ısıtmalı havuza sahip olan bu evimizi aşağıdaki bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz.

 

 

En çok rezervasyon alan ikinci villa ödülü sahibi : Villa Nolivya / Kalkan ve Villa Valgar / Kalkan

Villa Valgar- En çok rezervasyon alan ikinci villa ödülü sahibi

Villa Valgar – En çok rezervasyon alan ikinci villa ödülü sahibi

Villa Nolivya - En çok rezervasyon alan ikinci villa ödülü sahibi

Villa Nolivya- En çok rezervasyon alan ikinci villa ödülü sahibi

Villa Nolivya ve Villa Valgar, 2019 sezonunda aldıkları 45 farklı rezervasyon ile en çok rezervasyon alan ikinci villa ödülünün beraber sahipleri olmuştur. Bu evlerimiz, daha önceki senelerde de ödülle tanışmış evlerdir. Villa Nolivya 2017 ve 2018 yıllarında birincilik ödülünü kazanırken Villa Valgar 2016 yılında yorum ikinciliği ve 2017’de rezervasyon ikinciliğini kazanmıştı. Ev sahiplerimiz Ünal Bey ve Mehmet Ali Bey’i tebrik ederiz.

 

En çok rezervasyon alan villa üçüncülük ödülü sahibi : Villa Hayal Evi / Kalkan

Villa Valgar - En çok rezervasyon alan ikinci villa ödülü sahibi

Villa Hayal Evi – En çok rezervasyon alan üçüncü villa ödülü sahibi

Villa Hayal Evi, 2019 sezonunda aldığı 43 farklı rezervasyon ile en çok rezervasyon alan üçüncü villa ödülü sahibi olmuştur. Bu evimiz, portföyümüze katıldığı ilk sene olan 2018 yılında da aynı kategorideki ikincilik ödülünü kazanmıştı. Misafirlerimizin memnun olmasında ve evinin çok talep görmesinde en büyük rolü oynayan ev sahibi Mustafa Bey’i terbrik ederiz. İç ısıtmalı havuza sahip olan bu evimizi aşağıdaki bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz.

En çok rezervasyon alan villa dördüncülük ödülü sahibi : Villa Nefes / Kalkan ve Villa Fulya / Kalkan

Villa Nefes - En çok rezervasyon alan dördüncü villa ödülü sahibi

Villa Nefes – En çok rezervasyon alan dördüncü villa ödülü sahibi

Villa Fulya - En çok rezervasyon alan dördüncü villa ödülü sahibi

Villa Fulya – En çok rezervasyon alan dördüncü villa ödülü sahibi

Villa Nefes ve Villa Fulya, 2019 sezonunda aldıkları 42 farklı rezervasyon ile en çok rezervasyon alan dördüncü villa ödülünün beraber sahibi olmuşlardır. Bu evlerimizin çok talep görmesinde en büyük rolü oynayan ev sahipleri Selim Bey ve Ali Bey ile ailelerini tebrik ederiz. İç ısıtmalı havuza sahip olan bu evlerimizi aşağıdaki bağlantıları kullanarak inceleyebilirsiniz.

 

En çok rezervasyon alan villa beşincilik ödülü sahibi : Villa Kelt / Kalkan ve Villa Sanat / Kalkan

Villa Sanat- En çok rezervasyon alan beşinci villa ödülü sahibi

Villa Sanat – En çok rezervasyon alan beşinci villa ödülü sahibi

Villa Kelt- En çok rezervasyon alan beşinci villa ödülü sahibi

Villa Kelt- En çok rezervasyon alan beşinci villa ödülü sahibi

Villa Kelt ve Sanat, 2019 sezonunda aldıkları 40 farklı rezervasyon ile en çok rezervasyon alan beşinci villa ödülünün beraber sahibi olmuştur. Bu evlerimizin çok talep görmesinde en büyük rolü oynayan ev sahipleri Harun Bey ve Cengiz Bey ve ailelerini tebrik ederiz. İç ısıtmalı havuza sahip olan bu evlerimizi aşağıdaki bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz.

En çok talep gören tesis ödülü sahibi : Villa Kayı Hayme, Villa Kayı Malhun, Villa Kayı Aykız ve Villa Kayı Gökçe / Fethiye

Kayı Villaları - En çok talep gören tesis ödülü sahipleri

Kayı Villaları – En çok talep gören tesis ödülü sahipleri

Fethiye Yanıklar’da yer alan 4 tane ortak yüzme havuzuna, yemyeşil bahçelere sahip olan 5 farklı tip evden oluşan muhteşem bir tesiste huzurlu bir tatil imkanı sunan bu evlerimiz sayfamızda yer alan tesisler arasından 2019 yılında da en çok talep gören tesis ödülün kazanmıştır. İşletmeci Sancar Bey’in uyumlu ve çözüm bulan yapısı ile uygun fiyat politikası, bu başarıda önemli bir rol oynamıştır. Villa Kafka ve Villa Gogol, özel havuza sahip seçeneklerdir.

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-kayi-aykiz/

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-kayi-gokce/

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-kayi-malhun/

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/fethiye-villa-kayi-hayme/

 

En iyi çıkış yapan villa ödülü sahibi : Villa Lindos / Fethiye

Villa Lindos- En iyi çıkış yapan villa ödülü sahibi

Villa Lindos – En iyi çıkış yapan villa ödülü sahibi

Fethiye Kayaköy’de çok güzel ve merkezi konuma sahip Villa Lindos, portföyümüze girdiği 2019  yılında, giriş yapmasından 3 gün içerisinde 77 adet rezervasyon sorgusu ve 15 adet rezervasyon alarak sıradışı bir talep görmüştür. Bu özelliği sebebiyle 2019 yılının en iyi çıkış yapan villa ödülünü kazanmayı hak eden villa sahibi Mehmet Bey ve ailesini tebrik ederiz.

https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/kalkan-villa-lindos/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir