En mutlu 5 tatil villası (21 Haziran 2016 itibariyle)

Villa Sepeti olarak 5 sezondur aldığımız tüm iyi ve kötü içerikli konaklayan misafir yorumlarını sayfamızda paylaşıyoruz. Bizim için en önemli kriter olan misafir memnuniyetinin en yüksek olduğu villaları aşağıda inceleyebilirsiniz. Bu değerlendirme yapılırken en az 10 adet yorum almış evler gözönünde bulunuduruldu. Mutlu villa tatili için bu villaları incelemenizi tavsiye ederiz : )

1- Villa Eva / Kalkan https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/kalkan-villa-eva/

12 adet farklı yorum ve 10 üzerinden 9,92 puan ile ilk sırada yer alan villamız Kalkan Üzümlü Köyü’nde yer almaktadır. İçerisinde kapalı ısıtmalı havuz ve jakusizi de bulunan bu özel villamız, doğa içerisinde muhteşem bir villa tatili sunmaktadır. 2016 yılı rezervasyonları maalesef çoktan dolmuştur ancak 2017 yılı için halen şansınız devam ediyor, seneye evlenme niyeti olanlara duyurulur : )

villa-eva-01

2- Villa Nogay / Kalkan https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/kalkan-villa-nogay/

17 farklı yorum ve 10 üzerinden 9,82 puan ile ikinci sırada yer alan Villa Nogay’da Villa Eva gibi Kalkan Üzümlü Köyü’nde yer almaktadır. 4 yatak odalı, korunaklı yüzme havuzlu villamızda kalan misafirlerimizin yaptığı yorumlardaki genel ortak nokta ev sahibi Mehmet Bey ve eşinin sıcakkanlılığı ve ilgisi. Mutlu villa tatili için vazgeçilmez bir öğe de sizinle ilgilenen ev sahibi veya ilgili kişinin davranışlarıdır. Bu villamızda kendi evinizde gibi ancak doğanın içerisinde özel bir tatil geçirebilirsiniz. Bu villamız ayrıca yıllık bazda verilen en iyi yorum notu ödüllerinin 2015 ve 2014 yılı birinciliğine sahiptir.

villa-nogay-01

3- Villa Semele / Dalyan https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/dalyan-villa-semele/

26 adet farklı yorum ve 9,81 lik not ortalaması ile bu villamız mutlu villa tatili listemizde 3. sırada yer almaktadır. 2013 yılının en iyi yorum notuna sahip villası, 2014 yılında üçüncülük ve 2015 yılında ikincilik ödülü almıştır. 500 den fazla villa arasında 3 yıldır ödül alan bu villamızda mutluluk garantisi bulunmaktadır : ) Bu kadar istatistik şans olamaz diyor ve merkezi konuma sahip, çok bakımlı ve güzel bahçeye sahip Villa Semele’yi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

villa-semele-01

4- Villa Hira / Kalkan https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/kalkan-villa-hira

Kalkan İslamlar Köyü’nde yer alan Villa Hira, modern ve özenli dekorasyonu, korunaklı yüzme havuzu ve Patara’yı gören geniş doğa manzarasıyla mutlu ve özel bir tatil vaat ediyor. 11 aadet yorum ve 9,73 not ortalaması ile Villa Hira 4. sırada yer almaktadır.

villa-hira-01

5- Villa Beyrut / Altınoluk https://www.villasepeti.com/kiralik-tatil-evleri/altinoluk-villa-beyrut

3 adet villadan oluşan ve birbirinin tıpatıp aynı dizaynı ile tek isimle pazarlanan evlerimiz Altınoluk’ta yamaç konumda yer almaktadır. Yepyeni dizaynları, muhteşem manzaraları ve üstün alakalı personeli ile tüm misafirlerimizin mutlu bir villa tatili yaşadıkları bu evlerimizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Oksijen oranın yüksek olmasıyla ünlü Altınoluk’ta yer alan evlerimizden bir tanesinin yüzme havuzu ısıtmalıdır bu özelliği ile kış aylarında dahi konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır. 17 adet yorum ve 9,65 not ortalaması ile 5.sırada yer almaktadırlar.

villa-beyrut-08

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir