En mutlu villa tatili fotoğrafı yarışması – 2013

En mutlu villa tatili fotoğrafı yarışması2012 yılında düzenlediğimiz ve bu sene içinde birçok eski misafirimizden gelen talep ile yeniden düzenlediğimiz çok eğlenceli bir yarışmamız bulunuyor. Bu yarışmamız Villa Sepeti ile tatile gelen misafirler için geçerlidir ve ismi “en mutlu villa tatili fotoğrafı” dır. Çok farklı ve güzel bir deneyim olan villa tatilini yaşayan misafirlerimiz, bu tatildeki bir anını fotoğraflayarak yarışmamıza katılabilirler.

Yaratıcı olmanızda hiçbir sakınca yok 🙂

Çekeceğiniz fotoğrafın konusu kampanyamızın ismiyle aynı yani en mutlu villa tatili resmidir. Bu sizin özel havuzunuzda geçirdiğiniz çok güzel bir an, ailecek yapılan bir mangal sofrası veya konforlu evinizde geçirdiğiniz güzel bir kareyi yansıtabilir. Önemli olan fotoğrafın kiraladığınız villadaki tatilinizle ilgili olmasıdır.

Hem eğlenceli hem kazançlı

Bu kampanyamızın siz değerli misafirlerimizin tatilinde hoş bir eğlence olabileceğini düşündük. Ailecek bi fikir düşünüp o kareyi ölümsüzleştirebilirsiniz. Tecrübelerimize göre eğer bu çekeceğiniz kare, doğal şekilde yakalanırsa daha çok ilgi çekecektir.

30 Ekim 2013 tarihi itibariyle en çok beğenilen fotoğrafın sahibine bir daha ki villa sepeti ile yaşayacağı tatilde %25 indirim çeki veriyoruz. Bu indirim, çeşitli kampanyalar ile indirime girmiş olan evlerimizde de geçerlidir. Yani indirimli fiyat üzerinden %25 gibi büyük bir oranda bir indirim daha kazanabilirsiniz. Bu indirim çekini isterseniz bir arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz.

Sizde tatilinize bir eğlence katıp bu yarışmamıza katılın, en beğenilen fotoğrafın sahibi olun ve %25 ekstra indirim fırsatını kaçırmayın ! Ayrıca kampanyamıza katılan bütün fotoğraflar sayfamızda da yayınlanacaktır, eğer isterseniz arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Şimdiden iyi eğlenceler!

Katılım şartları
Bu yarışmaya Villa Sepeti ile tatil evi kiralayan misafirler katılabilirler. Yarışmamıza en son fotoğraf gönderebileceğiniz tarih 15 Ekim 2013 tarihi saat 21:00’e kadardır.

Her misafirimiz maksimum 3 fotoğraf ile yarışmaya katılabilir.

Yarışmayı kazanan, en çok beğenilen fotoğrafın sahibi olacaktır. Facebook sayfamıza yüklenecek olan bu fotoğraflar, Villa Sepeti tarafından birçok alanda tanıtılacak ve katılımcılar tarafından oylanacaktır.

30 Ekim 2013 saat 21:00 itibariyle en çok beğeniyi alan fotoğraf 2013 yılı “En mutlu villa tatili fotoğrafı” yarışmamızın galibi sayılacaktır ve sahibine 1 sene geçerli olan %25 indirim çeki kazandıracaktır.

Aşağıdaki fotoğraflar 2012 yılında yaptığımız yarışmalarımıza katılan misafirlerimizin gönderileridir. Geçen sene iki etapta düzenlediğimiz yarışmalarımızı Akif Uygun Bey ile Adem Uluhan Bey kazanmıştır.

villa_tatili_resmi1 villa_tatili_resmi2
Muhammed Taşpınar – Villa Sarı Akif Uygun – Villa Pelikan
villa_tatili_resmi3  villa_tatili_resmi4 villa_tatili_resmi5
Adem Uluhan – Daire Plato
Mustafa Solak – Villa Flamingo Aykut Doğan – Villa Plüton

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir