Marmaris tatilinde neler yapılır ?

Marmaris Genel GörünümMarmaris’te geçirilecek bir tatil sizin için çok farklı bir deneyim olacaktır. Öncelikle Türkiye’nin en güzel sahil şeritlerinden bazılarına ve temiz denizlerinden birine sahip olan Marmaris’te tekne gezisi yapmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Bu tekne gezisi size, Marmaris’in doğal güzelliklerini farklı bir şekilde gösterecektir.

Oldukça geniş bir alana kurulu olan Marmaris’in farklı özellikte kısımları bulunmaktadır. Merkeze yakınlığı ve birçok restoran ve bara sahip olmasıyla İçmeler bölgesi ön plana çıkmaktadır. İçmeler’de ayrıca bir çok otelde yer almaktadır.

Turunç kısmı ise Marmaris’in en yeşil bölgelerinden bir tanesidir. İçmeler’den veya Marmaris’in girişinden ulaşılabilen Turunç’un sahili ve şirin kasabası ünlüdür. Turunç kiralık villa seçeneklerimiz,, kasabaya ulaşmadan önce orman içerisinde yer alan bir tepe üzerinde yer almaktadır. Yeşile ve maviye doymak isteyen misafirlerimiz için bu yöre özellikle tercih edilebilir.

 

Çamlı Köyü ve Sedir Adası bölgesi ise hem Marmaris’e yakın olmak isteyen hemde sakin bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize hitap etmektedir. Bu bölgede yer alan tatil villalarımız çok kaliteli bir tesis içerisinde, ağaçlar arasında yer almaktadır. Burada tatilini geçirecek olan misafirlerimizin ünlü Kleopatra Plajı’nı muhakkak ziyaret etmelerini tavsiye ederiz.

Datça’ya ulaşım yolunun genişletildiği ve bu bölgeninde gezilmesinin çok güzel bir aktivite olacağı Marmaris özellikle İngiliz turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu özelliğinden dolayı Marmaris’in gece hayatı oldukça renklidir.
Fiyat açısından oldukça cazip alternatiflerin yer aldığı Marmaris’te tekne turunun dışında cip safari turu da yapılabilir veya günübirlik Pamukkale ve Dalyan gezileri tercih edelebilir.

Lüks ve kaliteli kiralık tatil villalarının yer aldığı Marmaris bölgesinde isteğinize bağlı olarak dinlendirici veya oldukça hareketli bir tatil geçirebilirsiniz.

 

 

 

 

Marmaris’te yer alan kiralık villalarımızı incelemek için lütfen buraya tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir