Muhteşem villa tatilinin anahtarı : Doğru villayı seçmek

Size uygun villayı seçmeniz çok önemli

Size uygun villayı seçmeniz çok önemli

Tatil evi veya tatil villası kiralarken güvenlik anlamında nelere dikkat etmeniz gerektiğini başka bir yazı altında derlemiştik. Doğru villayı seçmekte aslında tatil evi kiralarken dikkat etmeniz gereken maddelerden biridir.

Aynı kiralık villada farklı zamanlarda villa tatili deneyimi yaşayan iki farklı aile çok mutluda olabilir gerçekten mutsuz da kalabilir. Bunun en büyük sebebi ise kiralanan villanın, misafirin isteklerine tam olarak uymamasıdır. Bu sebepten dolayı isteklerinizi görüştüğünüz firmaya net bir şekilde iletmeniz çok önemlidir.

Villa Sepeti olarak sayfamızda pazarladığımız özel villaların iyi ve kötü yanlarını vermeye çalışıyoruz. Bu sebepten özellikle evin öne çıkan özellikleri kısımlarını iyice incelemeniz, evin tanımı kısmındaki evi tasvir ettiğimiz yazıları iyice okumanız çok önemlidir.

Bu denklemde esas rolü yani yine firma oynamaktadır zira evleri en iyi bilen, bu evleri gezen ve sizin için sunan taraf firmadır. Eğer firma, size evi kiralayabilmek adına evi farklı bir şekilde tasvir ederse beklentilerinizden çok farklı bir villa ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda mutsuz olmanız çok doğal olacaktır. Örneğin balayı tatilinizi planlayan bir çiftsiniz veya mutaasıp bir ailesiniz ve özel yüzme havuzu dışarıdan kesinlikle gözükmeyen bir tatil villası arıyorsunuz. Bu özellik sizin için çok önemli demektir. Eğer karşınızdaki kişi veya firma para kazanabilmek adına size havuzu dışarıdan gözükebilen bir villa kiralarsa bu durum sizin daha tatilinizin başında canınızı sıkıp, mutsuz edecektir.

Villa Sepeti olarak en dikkat ettiğimiz konuların başında tatil evini doğru pazarlamak yani hangi özellikleri mevcut ise bu şekilde pazarlamak gelmektedir zira bizim için müşteri memnuniyeti en önde gelmektedir.

Mutlu villa tatili hayal değil

Mutlu villa tatili hayal değil

Sizde lütfen villa kiralamak istediğiniz firma veya şahıstan ev ile ilgili detaylı bilgi isteyin, sadece gördüğünüz fotoğraflarla yetinmeyin eğer mevcut ise evin videosunu görmeyi talep edin. Villa Sepeti olarak  gezi tarihlerimizde evlerin müsaitliğine bağlı olarak bir çok kiralık villamızın videolarını da çektik.

Özel tatil villalarımızın videolarını incelemek için lütfen buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir